Saastlate noorte vanuses.

Testisin oma oskusi lääneranniku matkarajal, Nõmme metsades ja Lõuna-Eesti radadel. Sissepääs on kõigile tasuta, lisainfot saab veebilehelt www. Kehalise Kasvatuse Liidu poolt läbiviidud kolmepäevasel suvekursuse raames toimunud kaks võrkpalli näidistundi äratasid kohale kogunenud arvukates kehalise kasvatuse õpetajates palju tähelepanu ning andsid väärt näpunäiteid peatselt algava uue õppeaasta lävel koolitundide põnevamaks muutmisel. Siim Tammearu — Märt Tammearu 2.

Marko Mett: usun, et Ojamets nõustub minuga – ootame Šadeikot koondisse juba sel suvel

Lausannes toimusid eelmisel nädalal esimesed veteranide maailmameistrivõistlused vibuspordis. Eesti 7-liikmeline esindus sai ohtralt tähelepanu, sest samast riigist oli nii võistluse noorim kui vanim osaleja. Kuid vanus polnud kaugeltki mitte ainus, mille poolest eestlasi tähele pandi.

1. Mari Loorman: minu jaoks on rannavolle hea vaheldus – Ajakiri SPORT
  2. Home Nr.

Varem on vibusport olnud nii veteranide maailma mängude kui Euroopa mängude programmis, kuid maailmameistrivõistluseid pole toimunud.

Võistlejad said valida endale 3 formaadi vahel sobivaima vöi teha midagi ebaharilikku ja lasta sama nädala jooksul kaasa kõiki kolme formaati — siselaskmine 25 ja 18 meetri distantsplatsilaskmine vastavalt vibuklassile kas 70, 60, 50 vöi 30 meetri distants ja maastikulaskmine määratud ja määramata kaugusega märgid maastikurajal.

Kummitus Õisu mõisas

Kõik eestlased võtsid programmist maksimumi. Võistluses oli osaleja seas ka olümpiamedaliste ja maailmameistreid, kuid eestlased noppisid siiski kokku 11 medalit. Hoolimata vanusest võitis Kiskonen siselaskmises kuldmedali, platsilaskmises hõbeda ja ka maastikulaskmises hõbemedali. Nüüd see õnnestus!

Noorte võrkpalliturniir “Kiili sügis”

Vägev oli! Siis oleks maailma täitsa valla! Saastlate noorte vanuses pole sportvibu eriti pikalt harjutanud ja tulin mõttega, et kui ka viimaseks jään, siis pole hullu. Aga ma ei jäänud, mitte üheski klassis!

Platsilaskmises tegin isikliku rekordi ja maastikul jäin napilt poodiumilt välja. Pole millegi üle kurta!

• Kiirusta psuhhosomatics
  • Tule osalema Türi Õunafestivali korraldamisel!
  • TEATED - Türi Spordiklubide Liit
  • - Türi Rahvaleht by Tyri Development Agency - Issuu
  • Noorte võrkpalliturniir “Kiili sügis” - Maaleht
  • Järgmine nr.
  • Kehalise Kasvatuse Liidu poolt läbiviidud kolmepäevasel suvekursuse raames toimunud kaks võrkpalli näidistundi äratasid kohale kogunenud arvukates kehalise kasvatuse õpetajates palju tähelepanu ning andsid väärt näpunäiteid peatselt algava uue õppeaasta lävel koolitundide põnevamaks muutmisel.
  • Locolus: Uudne äpp ürituste leidmiseks | Hooandja

Kuigi pikkvibu klassis oli konkurents tagasihoidlikum, näitas Ülle Kell oma taset edestades tulemusega ka suurt osa meeslaskureid. Autasuks 3 kulda. Meeste poolelt paljude jaoks medalisoosikuna startinud Steve Morleyt vaevas kahjuks närvipõletik, mis segas laskmist tuntavalt. Kuid positiivselt üllatasid nii Aleksander Atonen kui Priit Tanvel.

Mari Loorman: minu jaoks on rannavolle hea vaheldus

Atonen võitis maastikuformaadis hõbeda ja Tanvel sportvibu meeste olümpiaharjutuses pronksmedali. Allikas: Delfi Kõige nooremad, kuni 6 aastased võistlejad läbisid meetrise ringi. Kokku oli starti tulnud 12 võistlejat, kus kaksikvõidu teenisid Rakke Spordiklubi esindavad Mirtel Laht ajaga 5m 38s ja Teele Saastlate noorte vanuses ajaga 6m 24s. Neljapäevaõhtuses põhistardis tulid rajale nii täiskasvanud, kui nooremad vanuseklassid.

Türi Spordiklubide Liit

Esimesena lõpetas Mairit Kaarjärv ajaga 15m 46s ja teisena Karolina Kull. Teine oli Karl Lehis ja kolmas Rasmus Tommula. Tüdrukute parim Karolin Surva läbis võistlusmaa ajaga 20m 40s ning poiste kiireim Reno Laht lõpetas ajaga 20m 47s. Põhiklassis 10km distantsil võidutses Türi Smart Sport klubi värvides võistlev Kren Kask ajaga 22m 8s. Teisena ja kolmandana ületasid lõpujoone sama klubi esindavad M18 vanuseklassi võistlejad Oskar Kontus ajaga 22m 23s ja Kert Järva.